Sprowadzamy produkty ekologiczne

Nasza firma posiada certfikat Agro Bio Test, co w praktyce oznacza, że mamy uprawnienia do dystrybucji, wprowadzania do obrotu i przechowywania produktów ekologicznych.

Produkty ekologiczne sprowadzamy na zamówienie klienta i obejmują one: świeże owoce i warzywa, warzywa gotowane, zioła świeże, cięte i w doniczkach, kwiaty roślin jadalnych, liście aloesu. Dokładną listę produktów wyślemy Ci na mejla, wystarczy do nas napisać: greentrade71@gmail.com 

 
Co to oznacza, że produkty są ekologiczne?

Pochodzą wyłącznie z certyfikowanych upraw ekologicznych, które spełniają surowe wymagania UE nałożone na rolników i producentów żywności. Co więcej takie produkty muszą zawierać co najmniej 95% składników ekologicznych, a ich przetwarzanie, transport i przechowywanie muszą być zgodne z wymogami UE. Takie produkty są oznaczone unijnym zielonym logo żywności ekologicznej. Ten znak jest gwarancją naturalnej jakości warzyw, owoców, ziół i innych produktów. 

Dla nas uzyskanie certyfikatu Agro Bio Test oznacza przestrzeganie norm i kryteriow dotyczących dystrybucji oraz przechowywania produktów w odpowiednich warunkach sprawdzanych regularnie przez upoważnione jednostki kontrolne.