Ampol import warzyw, owoców i ziół

Import warzyw, owoców i ziół

Jeżeli szukasz bezpośredniego importera warzyw, owoców i ziół, to dobrze trafiłeś. Ampol ma 25-letnie doświadczenie w imporcie produktów i zamawiamy towar tylko u sprawdzonych i godnych zaufania producentów.

Warzywa, owoce i zioła importujemy głównie z państw Unii Europejskiej (Włoch, Hiszpanii, Grecji, Francji, Holandii, Belgi), ale te bardziej egzotyczne przyjeżdżają do nas praktycznie z całego świata (Kostaryki, Egiptu, Chile, Maroko, Peru). 

Dzięki dobrym kontaktom najwięcej mamy warzyw i owoców włoskich oraz hiszpańskich, których jakość zawsze jest bezkonkurencyjna i chętnie po te produkty wracacie.  

A Ampolu sezon zaczyna się przed sezonem

W imporcie warzyw i owoców zawsze trzymamy się zasady, żeby wyprzedzać pojawienie się na rynku produktów krajowych. Dlatego zanim dojrzeją polskie truskawki, borówki i czereśnie, u nas 2-4 miesiące wcześniej dostępne są importowane. Podobnie jest z warzywami. Włoskie rzodkiewki są u nas dostępne praktycznie przez całą zimę, ale gdy pojawiają się polskie, zaprzestajemy importu. Chcemy, że klient miał wybór przez cały rok, ale importowane produkty powinny być alternatywą, a nie bezpośrednią konkurencją dla naszych krajowych warzyw i owoców. 

Przez cały rok sprowadzamy z Włoch produkty, w których Włosi się specjalizują: rukolę, roszponkę, szpinak baby i mieszankę sałat Fantasia (producent Mioorto)

Jak dbamy o świeżość produktów?

Zamawiamy towar na bieżąco, a dostawy przyjeżdżają do nas niemal codziennie. Korzystamy z usług sprawdzonych przewoźników, którzy gwarantują, że owoce i warzywa będą podróżowały w komfortowych warunkach. Kiedy dotrą do naszych magazynów, są przechowywane w nowoczesnych chłodniach, gdzie utrzymujemy optymalną temperaturę i wilgotność (dostosowaną do produktów). 

Jak możesz zamówić towar?

Możesz przyjechać bezpośrednio do naszej hurtowni we Wrocławiu, wybrać towar osobiście i od razu go odebrać. 
Możesz zamówić i zarezerwować towar telefonicznie (tel. do magazynu: + 48 606 123 700). Pamiętaj, że nawet jeśli nie mamy czegoś aktualnie w hurtowni, możemy to dla Ciebie zamówić. Wystarczy zadzwonić albo do nas napisać. 

 

Naszymi odbiorcami są hurtownicy, właściciele detalicznych sieci handlowych, sklepów i warzywniaków, indywidualne firmy z branży spożywczej i właściciele restauracji. 

AMPOL Import eksport warzyw i owoców,
ul. Obornicka 235-237 (teren Targpiastu) we Wrocławiu)