Sałatki MIOORTO dostępne u nas przez cały rok

W naszej stałej ofercie są także produkty Mioorto dostępne przez cały rok. Mioorto to włoski producent świeżych sałatek: mieszanki sałat Fantasia, rukoli, roszponki i szpinaku baby. W sprzedaży hurtowej produkty Mioorto są pakowane po 8 sztuk.

Mioorto to znana i ceniona marka z 30-letnią tradycją, która jest jak Mercedes wśród producentów żywności. Produkty Mioorto to gwarancja świeżości i jakości. Zawsze pierwsza klasa!  
Wszystkie produkty Mioorto są umyte i gotowe do spożycia zaraz po otworzeniu opakowania. Mieszanki Mioorto są idealną bazą do przygotowania sałatek, pizzy i wielu – nie tylko włoskich – dań. 

W ofercie Mioorto i naszej są:

MIESZANKA SAŁAT Fantasia

Ten mix to mieszanka sałaty strzępiastej, roszponki i czerwonej Radicchio. Idealna w smaku baza do szybkiego przygotowania sałatki, surówki lub innej przekąski. Mieszanka sałat Fantasia jest dostępna w takich opakowaniach jak widzicie na zdjęciu poniżej. 

RUKOLA

To śródziemnomorskie warzywo spokrewnione z rzodkiewką i chrzanem ma liście przypominające liście mlecza. Ma pikantny, lekko orzechowy smak, ale jest doceniana nie tylko z powodu walorów smakowych. Rukola pod względem zawartości żelaza i wapnia bije na głowę tradycyjną sałatę, dlatego stała się jej popularną alternatywą. Rukola zawiera cały zestaw witamin, kwas foliowy i chlorofil.

ROSZPONKA

To roślina o drobnych liściach i ciemnozielonej barwie – im liście drobniejsze tym smaczniejsze i mają intensywniejszy zapach. Podobnie jak rukola ma lekko orzechowy posmak, ale jest delikatniejsza w smaku. Jest bogatym źrodłem witamin, beta-karotenu, soli mineralnych, cynku, wapnia, żelaza i magnezu. 

SZPINAK BABY

To młode listki szpinaku. Są bardziej delikatne i bardziej wartościowe od starszych liści – zawierają więcej cennych witamin i minerałów. Można je jeść na surowo. Szpinak to prawdziwe bogactwo beta-karotenu, żelaza, witaminy C oraz luteiny. 

Wszystkie produkty Mioorto są w naszej stałej ofercie, dostępne przez cały rok. Można je kupić i odebrać bezpośrednio w naszej hurtowni (ul. Obornicka 235-237 we Wrocławiu) lub zamówić z dowolnego miejsca w Polsce:

+ 48 606 123 700 (magazyn)
+ 48 604 564 338 (Ania)
+ 48 662 576 667 (Marcel)