Poznaj historię
i cele naszej
firmy

JESTEŚMY FIRMĄ RODZINNĄ

Ampol działa na rynku ponad 25 lat. Przez cały ten czas z sukcesami działamy na rynku polskim, współpracując z odbiorcami hurtowymi z całej Polski.
Zajmujemy się bezpośrednim importem i sprzedażą hurtową warzyw, owoców, świeżych ziół i sałatek (mix sałat, sałata fantasia, rukola, roszponka, szpinak baby itp). 

NASZA MISJA
Duży wybór i dostępność owoców i warzyw przez cały rok. W naszej ofercie są produkty polskie i importowane. Te importowane sprowadzamy zanim zacznie się sezon na krajowe. Dlatego nim dojrzeją polskie truskawki, borówki i czereśnie, u nas dostaniecie te z południa Europy. To samo dotyczy warzyw. Produkty importowane sprowadzamy głównie z terenu UE (Włoch, Hiszpanii, Grecji, Holandii, Belgi), ale te bardziej egzotyczne przyjeżdżają do nas praktycznie z całego świata. Jesteśmy po to, żeby zwiększyć Twoją konkurencyjność na rynku. Dlatego sprowadzamy także towar na indywidualne zamówienie klienta. Wystarczy napisać, czego szukasz. Dodatkowo dla wygody klientów wprowadziliśmy opcję: tackowanie produktów. 
DOBRY PRODUKT W DOBREJ CENIE

Sprowadzamy owoce i warzywa tylko od sprawdzonych producentów. Dysponujemy nowoczesnymi chłodniami i zapleczem magazynowym, w których utrzymujemy optymalne warunki do przechowywania świeżej żywności. 

SPONSOR WTS SPARTA

Od wielu sezonów wspieramy naszą rodzimą mistrzowską drużynę WTS SPARTA,
jesteśmy wiernymi kibicami i zagorzałymi fanami tego eksytującego sportu. (fot. Wojciech Tarchalski)