Pomidory – odmiany, jakie możecie u nas zamówić

Pomidory są w naszej ofercie przez cały rok. W zależności od pory roku i dostępności: krajowe i importowane.

W tym wpisie przygotowaliśmy przegląd różnych odmian pomidorów, które możemy dla Was zamówić i sprowadzić. Niektóre z nich są doskonale znane większości konsumentów tak jak te poniżej. To najpopularniejsza odmiana pomidorów  

A poza tym dostaniecie u nas: 

Pomidory malinowe

Popularną odmianą, poszukiwaną ze względu na smak są także POMIDORY MALINOWE. Mają duże owoce i są słodsze od zwykłych pomidorów. 

Pomidory malinowe

Pomidory malinowe są dostępne w kilku wariantach. Poniżej odmiana Casi MALINOWE  (importowane z Hiszpanii)

Casi malinowe

Pomidory lima

Pomidory lima to odmiana o podłużnych, twardych owocach, dlatego dobrze się je przechowuje i transportuje. Owoce nie mają tendencji do pękania. Mamy je w dwóch odmianach: lima i lima malinowy. 

Pomidory lima
Pomidory lima malinowe

Pomidorki koktajlowe

Pomidorki koktajlowe luz

Charakteryzują się małymi, soczystymi i słodkimi owocami. Są idealne do sałatek, łatwe w krojeniu, a ich smak i zapach jest intensywniejszy od tradycyjnych odmian. Pomidorki koktajlowe są u nas dostępne w wesrsji pakowanej i luzem. 

Pomidorki daktylowe

Pomidorki daktylowe to także pomidory drobnoowocowe, różnią się tym od koktajlowych, że ich owoce mają wydłużony kształt, a przez to przypominają trochę daktyle. Pamidorki daktylowe zwykle mamy w wersji pakowanej. 

Pomidorki daktylowe pakowane

Pomidory Bawole Serca

To odmiana pomidorów, którą charakteryzują duże, mięsiste owoce. Bardzo smaczne i słodkie w smaku. Ich miąższ zawiera dużo soku. Ta odmiana jest znana także pod nazwą Rosemary.

Pomidor Bawole Serce

Pomidory Rebellion

Odmianę Rebellion charakteryzują lekko spłaszczone, żebrowane, twarde i bardzo trwałe owoce.  

Szczegółowy kalendarz dostępności poszczególnych odmian znajdziecie w kalendarzu dostępności: http://Szczegółowy kalendarz dostępności poszczególnych odmian znajdziecie w kalendarzu dostępności